PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. ul. Jagiellońska 58, Rozkład ważny od: 02.02.2019
85-097 Bydgoszcz - informacja tel. 703 403 350
e-mail: ppks@pks.bydgoszcz.pl, www.pks.bydgoszcz.pl
BYDGOSZCZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
ROZKŁAD ODJAZDÓW Wszystkie stanowiska
Kierunek Godziny odjazdu
Dni robocze Soboty Niedziele i święta
BARCIN, P.DW. 05:20 8 H [BYD] 05:45 8 [BYD] 05:45 8 [BYD]
przez Brzoza
Łabiszyn
Kania
05:25 8 S [BYD] 06:40 8 [BYD] 08:30 8 [BYD]
06:15 8 S [BYD] 08:30 8 [BYD] 10:30 8 [BYD]
06:20 8 H [BYD] 10:30 8 [BYD] 14:10 8 [BYD]
06:40 8 S [BYD] 12:20 8 [BYD] 16:15 8 m [BYD]
07:30 8 [BYD] 14:10 8 [BYD]
08:20 8 S [BYD] 16:15 8 m [BYD]
08:30 8 H [BYD]
09:20 8 S [BYD]
10:00 8 [BYD]
11:10 8 S [BYD]
11:30 8 H [BYD]
12:00 8 S [BYD]
12:40 8 H [BYD]
13:00 8 S [BYD]
14:10 8 S [BYD]
18:40 8 m [BYD]
20:10 8 m [BYD]
BARCIN, UL.DWORCOWA 14:15 8 H [BYD] 15:20 8 [BYD] 18:20 8 m [BYD]
przez Brzoza
Łabiszyn
Kania
14:40 8 S [BYD] 18:20 8 m [BYD] 20:30 8 m [BYD]
15:10 8 S [BYD] 20:30 8 m [BYD] 22:30 8 m [BYD]
15:20 8 H [BYD] 22:30 8 m [BYD]
15:40 8 S [BYD]
16:20 8 S [BYD]
16:25 8 Hm [BYD]
17:30 8 m [BYD]
21:30 8 m [BYD]
22:30 8 m [BYD]
BIAŁYSTOK, D.A. 14:10 13 Pl [BIA] 14:10 13 Pl [BIA] 14:10 13 Pl [BIA]
przez Ciechanów
Ostrołęka
Łomża
BRODNICA, D.A. 11:30 13 PN26 [BCA] 11:30 13 PN26 [BCA] 11:30 13 PN26 [BCA]
przez Toruń
Kowalewo Pomorskie
16:30 13 P [BCA] 16:30 13 P [BCA] 16:30 13 P [BCA]
19:10 11 nV [BCA] 19:10 11 nV [BCA] 19:10 11 nV [BCA]
BRODNICA, D.A. 07:00 15 [TOR] 07:00 15 [TOR]
przez Zławieś Wielka
Gronowo
CHEŁMNO, D.A. 06:00 14 [TOR] 08:00 14 [TOR] 08:00 14 [TOR]
przez Dąbrowa Chełmińska
Unisław
08:00 14 [TOR] 12:00 13 [TOR] 12:00 13 [TOR]
12:00 13 [TOR] 13:20 14 [TOR] 13:20 14 [TOR]
13:20 14 [TOR] 16:30 14 [TOR] 16:30 14 [TOR]
16:30 14 [TOR] 19:30 14 n [TOR] 19:30 14 n [TOR]
19:30 14 n [TOR]
CHEŁMNO, D.A. 11:30 14 [TOR] 11:30 14 [TOR] 11:30 14 [TOR]
przez Ostromecko
Dębowiec
14:30 14 [TOR] 15:20 14 [TOR] 15:20 14 [TOR]
15:20 14 [TOR] 19:30 14 n [TOR] 19:30 14 n [TOR]
19:30 14 n [TOR] 20:30 14 n [TOR] 20:30 14 n [TOR]
20:30 14 n [TOR]
CHEŁMNO, D.A. 10:10 14 [TOR] 10:10 14 [TOR] 10:10 14 [TOR]
przez Unisław
CHOJNICE, DW.AUTOB./DW.KOLEJ. 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD]
15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD]
CHOJNICE, DW.AUTOB./DW.KOLEJ. 14:20 15 m [CHO] 14:20 15 m [CHO] 14:20 15 m [CHO]
przez Koronowo
Mąkowarsko
Tuchola
CHOJNICE, DW.AUTOB./DW.KOLEJ. 13:15 7 m [BYD] 13:15 7 m [BYD] 16:15 7 m [BYD]
przez Sicienko
Samsieczno
Mrocza
16:15 7 m [BYD]
CHOJNICE, DW.AUTOB./DW.KOLEJ. 10:00 15 n [CHO] 10:00 15 n [CHO] 10:00 15 n [CHO]
przez Słupowo
Mrocza
Więcbork
18:00 15 n [CHO] 18:00 15 n [CHO] 18:00 15 n [CHO]
CIECHOCINEK, DWORZEC KOLEJOWY 08:00 11 [TOR] 08:00 11 [TOR] 08:00 11 [TOR]
przez Toruń 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD]
15:25 11 n [TOR] 15:25 11 n [TOR] 15:25 11 n [TOR]
CZŁUCHÓW, BAZA PKS 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD]
przez Chojnice 15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD]
CZŁUCHÓW, BAZA PKS 13:15 7 m [BYD]
przez Sicienko
Samsieczno
Więcbork
DĘBOWIEC 13:15 9 S [BYD]
przez Ostromecko
Czarże
15:15 9 S [BYD]
17:15 9 S [BYD]
ELBLĄG, D.A. 15:30 15 [ELB] 15:30 15 [ELB] 15:30 15 [ELB]
przez Kwidzyn
Malbork
GNIEZNO, D.A. 06:30 13 [INO] 06:30 13 [INO]
przez Rogowo 08:20 13 [INO] 08:20 13 [INO]
GÓRZNO, RYN. 14:00 15 [TOR] 14:00 15 [TOR] 14:00 15 [TOR]
przez Brodnica
GRUDZIĄDZ, D.A. 05:45 2 H [BYD] 07:00 2 [BYD] 08:00 2 [BYD]
przez Gruczno
Świecie
Górna Grupa
07:00 2 [BYD] 08:00 2 [BYD] 10:00 2 [BYD]
08:00 2 [BYD] 10:00 2 [BYD] 12:30 2 [BYD]
10:00 2 [BYD] 12:30 2 [BYD] 14:00 2 m [BYD]
12:30 2 [BYD] 14:00 2 m [BYD] 16:00 2 m [BYD]
14:00 2 m [BYD] 16:00 2 m [BYD]
15:00 2 S [BYD]
16:00 2 m [BYD]
18:00 2 m [BYD]
GRUDZIĄDZ, D.A. 09:00 2 [BYD]
przez Świecie
Michale
INOWROCŁAW - MĄTWY 04:40 3 S [BYD] 04:50 3 [BYD] 04:50 3 [BYD]
przez Brzoza
Nowa Wieś Wielka
Złotniki Kujawskie
04:50 3 H [BYD] 06:30 3 [BYD] 06:30 3 [BYD]
05:00 3 S [BYD] 08:10 3 [BYD] 08:10 3 [BYD]
05:20 3 S [BYD] 09:40 3 [BYD] 09:40 3 [BYD]
05:30 3 H [BYD] 11:10 3 [BYD] 11:10 3 [BYD]
05:50 3 S [BYD] 12:50 3 [BYD] 12:50 3 [BYD]
06:10 3 H [BYD] 14:15 3 [BYD] 14:15 3 [BYD]
06:25 3 S [BYD] 15:30 3 m [BYD] 15:30 3 m [BYD]
06:50 3 H [BYD] 17:00 3 m [BYD] 17:00 3 m [BYD]
07:15 3 S [BYD] 18:40 3 m [BYD] 18:40 3 m [BYD]
07:35 3 H [BYD] 20:10 3 m [BYD] 20:10 3 m [BYD]
07:45 3 S [BYD] 22:10 3 m [BYD] 22:10 3 m [BYD]
08:15 3 H [BYD]
08:20 3 S [BYD]
09:00 3 [BYD]
09:40 3 [BYD]
10:25 3 S [BYD]
10:40 3 H [BYD]
11:00 3 S [BYD]
11:40 3 S [BYD]
11:50 3 H [BYD]
12:20 3 S [BYD]
13:00 3 H [BYD]
13:20 3 S [BYD]
13:50 3 H [BYD]
14:15 3 S [BYD]
14:30 3 H [BYD]
15:00 3 S [BYD]
15:20 3 [BYD]
15:50 3 S [BYD]
16:00 3 Hm [BYD]
16:25 3 S [BYD]
16:40 3 Hm [BYD]
17:05 3 S [BYD]
18:10 3 S [BYD]
18:20 3 Hm [BYD]
19:10 3 S [BYD]
19:40 3 Hm [BYD]
20:10 3 S [BYD]
21:10 3 Hm [BYD]
21:20 3 S [BYD]
22:20 3 m [BYD]
INOWROCŁAW, OS.RĄBIN I 09:50 14 [INO] 09:50 14 [INO] 17:10 13 n [INO]
przez Nowa Wieś Wielka 10:10 13 [INO] 10:10 13 [INO] 19:00 13 m [INO]
12:30 13 [INO] 12:30 13 [INO] 19:50 13 n [INO]
19:50 13 n [INO] 17:10 13 n [INO]
19:50 13 n [INO]
KATOWICE, D.A. 20:05 15 46L [USET] 20:05 15 46L [USET]
przez Włocławek
Łódź
Częstochowa
KCYNIA, P.DW. 05:10 5 [BYD] 05:50 5 [BYD] 05:50 5 [BYD]
przez Rynarzewo
Szubin
Mycielewo
06:10 5 [BYD] 07:55 5 [BYD] 07:55 5 [BYD]
07:00 5 S [BYD] 09:50 5 [BYD] 09:50 5 [BYD]
07:45 5 S [BYD] 12:30 5 [BYD] 12:30 5 [BYD]
08:10 5 H [BYD] 14:45 5 [BYD] 14:45 5 [BYD]
08:50 5 S [BYD] 16:45 5 m [BYD] 16:45 5 m [BYD]
09:50 5 S [BYD] 18:45 5 m [BYD] 18:45 5 m [BYD]
10:40 5 H [BYD] 21:00 5 m [BYD]
11:20 5 S [BYD]
12:30 5 S [BYD]
12:40 5 H [BYD]
13:30 5 S [BYD]
14:25 5 S [BYD]
14:40 5 H [BYD]
15:20 5 S [BYD]
15:50 5 Hm [BYD]
16:10 5 S [BYD]
17:00 5 Hm [BYD]
17:10 5 S [BYD]
18:10 5 S [BYD]
18:20 5 Hm [BYD]
20:00 5 S [BYD]
20:10 5 Hm [BYD]
22:25 5 m [BYD]
KOŁOBRZEG, DWORZEC AUTOBUSOWY 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD]
przez Chojnice
Człuchów
Koszalin
15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD]
KOŁOBRZEG, DWORZEC AUTOBUSOWY 02:45 15 Pln [ŁÓDŹ] 02:45 15 Pln [ŁÓDŹ] 02:45 15 Pln [ŁÓDŹ]
przez Koszalin
Ustronie Morskie
KOŁOBRZEG, DWORZEC AUTOBUSOWY 01:10 15 PE'm [MŁA] 01:10 15 PE'm [MŁA] 01:10 15 PE'm [MŁA]
przez Piła
Wałcz
12:00 15 nP [PŁO] 12:00 15 nP [PŁO] 12:00 15 nP [PŁO]
KOŁOBRZEG, DWORZEC AUTOBUSOWY 02:35 15 L"W [OSTŚ] 02:35 15 L"W [OSTŚ] 02:35 15 L"W [OSTŚ]
przez Słupsk
Ustka
Mielno
KOŁOBRZEG, DWORZEC AUTOBUSOWY 03:25 15 L [WAR] 03:25 15 L [WAR] 03:25 15 L [WAR]
przez Wałcz
Połczyn-Zdrój
KONIN, D.A. 11:20 14 [KON] 11:20 14 [KON] 11:20 14 [KON]
przez Inowrocław
Strzelno
KORONOWO, P. DW. 06:00 6 [BYD]
przez Samociążek 07:05 6 [BYD]
08:20 6 E' [BYD]
09:30 6 [BYD]
10:45 6 E' [BYD]
12:50 6 [BYD]
14:05 6 [BYD]
KORONOWO, P. DW. 05:30 6 [BYD]
przez Wtelno 12:30 6 [BYD]
KOSZALIN, DWORZEC AUTOBUSOWY 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD] 07:00 1 TP [BYD]
przez Chojnice
Człuchów
12:05 11 P [KOSZ] 12:05 11 P [KOSZ] 12:05 11 P [KOSZ]
15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD] 15:15 1 Plm [BYD]
KOSZALIN, DWORZEC AUTOBUSOWY 17:30 11 PŁ5-7 [KOSZ] 17:30 11 PŁ5-7 [KOSZ] 17:30 11 PŁ5-7 [KOSZ]
przez Chojnice
Człuchów
Szczecinek
KOSZALIN, DWORZEC AUTOBUSOWY 16:15 11 PNnE' [WAR] 16:15 11 PNnE' [WAR] 16:15 11 PNnE' [WAR]
przez Złotów
Szczecinek
KRUSZWICA,OS.ZAGOPLE 18:15 14 n [INO] 18:15 14 n [INO]
przez Inowrocław
LIPNO, D.A. 09:30 13 V [LIP] 09:30 13 V [LIP] 16:00 13 V [LIP]
przez Toruń 16:00 13 V [LIP] 16:00 13 V [LIP]
LISZKÓWKO 05:15 3 S [BYD]
przez Łochowice
Potulice
Nakło nad Notecią
LISZKÓWKO 14:05 3 S [BYD]
przez Ślesin
Nakło nad Notecią
Sadki
ŁOBŻENICA 08:30 3 [BYD] 08:30 3 [BYD] 14:15 4 [BYD]
przez Ślesin
Nakło nad Notecią
Sadki
19:05 3 m [BYD] 19:05 3 m [BYD] 19:05 3 m [BYD]
ŁOCHOWICE I (NAKIELS./ZAJĘCZA) 05:15 4 H [BYD]
06:25 4 [BYD]
07:20 4 [BYD]
08:15 4 H [BYD]
ŁÓDŹ, D.A. CENTR. 01:40 11 P [ŁÓDŹ] 01:40 11 P [ŁÓDŹ] 01:40 11 P [ŁÓDŹ]
przez Włocławek
Łęczyca
11:55 11 PN [KOSZ] 11:55 11 PN [KOSZ] 11:55 11 PN [KOSZ]
MĄKOWARSKO, RYBKOWO 06:35 6 [BYD] 06:35 6 [BYD] 06:35 6 [BYD]
przez Wtelno
Koronowo
Buszkowo
07:45 6 [BYD] 07:45 6 [BYD] 07:45 6 [BYD]
08:50 6 [BYD] 10:05 6 [BYD] 10:05 6 [BYD]
10:05 6 [BYD] 11:15 6 [BYD] 11:15 6 [BYD]
11:15 6 [BYD] 13:50 6 [BYD] 13:50 6 [BYD]
13:50 6 [BYD] 14:50 6 [BYD] 14:50 6 [BYD]
14:50 6 H [BYD] 17:20 6 m [BYD] 17:20 6 m [BYD]
14:50 6 S [BYD] 18:35 6 m [BYD] 18:35 6 m [BYD]
16:00 6 [BYD] 20:40 6 m [BYD] 22:30 6 m [BYD]
17:20 6 m [BYD] 22:30 6 m [BYD]
18:35 6 m [BYD]
20:40 6 m [BYD]
22:30 6 m [BYD]
Mielno, ul. Lechitów 01:55 15 57W [RAD] 01:55 15 57W [RAD] 01:55 15 57W [RAD]
przez Słupsk
Ustka
Jarosławiec
MIELNO, UL.LECHITÓW 01:50 15 16L [USET] 01:50 15 16L [USET]
przez Słupsk
Darłowo
Dąbki
MIELNO, UL.LECHITÓW 16:15 11 PW [WAR] 16:15 11 PW [WAR] 16:15 11 PW [WAR]
przez Złotów
Szczecinek
Koszalin
MŁAWA, D.A. 14:15 11 P [MŁA] 14:15 11 P [MŁA] 14:15 11 P [MŁA]
przez Toruń
Rypin
MOGILNO, D.A. 12:15 14 [INO] 12:15 14 [INO] 12:15 14 [INO]
przez Łabiszyn
Barcin
18:00 14 5n [INO] 18:00 14 5n [INO] 18:00 14 5n [INO]
MROCZA, RYNEK 05:25 7 [BYD] 06:25 7 [BYD] 06:25 7 [BYD]
przez Sicienko
Samsieczno
06:25 7 [BYD] 08:45 7 [BYD] 08:45 7 [BYD]
07:50 7 [BYD] 11:05 7 [BYD] 11:05 7 [BYD]
09:00 7 [BYD] 14:45 7 [BYD] 14:45 7 [BYD]
12:00 7 [BYD] 17:05 7 m [BYD] 17:05 7 m [BYD]
14:15 7 [BYD] 19:15 7 m [BYD] 19:15 7 m [BYD]
15:10 7 [BYD] 22:10 7 m [BYD] 22:10 7 m [BYD]
16:50 7 m [BYD]
18:20 7 m [BYD]
22:10 7 m [BYD]
Mrzeżyno ul. Trzebiatowska 02:25 15 57W [RAD] 02:25 15 57W [RAD] 02:25 15 57W [RAD]
przez Koszalin
Kołobrzeg
Dźwirzyno
NAKŁO, D.A. 06:15 4 [BYD] 06:15 4 [BYD] 08:00 4 [BYD]
przez Łochowice
Potulice
07:05 4 [BYD] 07:05 4 [BYD] 09:55 4 [BYD]
08:00 4 [BYD] 08:00 4 [BYD] 11:40 4 [BYD]
09:10 4 S [BYD] 09:55 4 [BYD] 13:15 4 [BYD]
09:10 4 H [BYD] 11:40 4 [BYD] 15:10 4 [BYD]
09:55 4 [BYD] 13:15 4 [BYD] 17:15 4 m [BYD]
11:40 4 [BYD] 14:35 4 [BYD] 20:15 4 m [BYD]
12:05 4 [BYD] 15:10 4 [BYD]
13:40 4 [BYD] 17:15 4 m [BYD]
14:25 4 S [BYD] 20:15 4 m [BYD]
14:35 4 [BYD] 22:40 4 m [BYD]
15:10 4 [BYD]
15:40 4 [BYD]
16:40 4 S [BYD]
17:15 4 m [BYD]
18:15 4 m [BYD]
19:15 4 m [BYD]
20:15 4 m [BYD]
22:40 4 m [BYD]
NAKŁO, D.A. 05:40 4 [BYD] 09:45 4 [BYD] 06:10 4 [BYD]
przez Ślesin 09:30 4 [BYD] 12:30 4 [BYD] 08:30 4 [BYD]
10:40 4 [BYD] 14:05 4 [BYD] 12:30 4 [BYD]
11:10 4 [BYD] 18:05 4 m [BYD] 15:45 4 [BYD]
12:30 4 [BYD] 22:05 4 m [BYD] 18:05 4 m [BYD]
14:05 4 H [BYD] 22:05 4 m [BYD]
15:00 4 [BYD]
16:45 4 S [BYD]
18:05 4 m [BYD]
21:15 4 m [BYD]
22:05 4 m [BYD]
NAKŁO, D.A. 13:15 10 [BYD] 13:15 10 [BYD] 13:15 10 [BYD]
przez Tur 15:15 10 [BYD] 16:40 9 m [BYD]
16:40 9 m [BYD]
18:05 9 m [BYD]
NAKŁO, OSIEDLE ŁOKIETKA 06:45 4 S [BYD]
przez Ślesin
Suchary
OSIĘCINY, P.DW. 13:10 13 n [INO]
przez Kruszwica
Radziejów
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 20:45 15 L'W [OSTŚ] 20:45 15 L'W [OSTŚ] 20:45 15 L'W [OSTŚ]
przez Łódź
Kielce
OSTRÓDA, D.A. 12:45 11 P [OSTÓ] 12:45 11 P [OSTÓ]
przez Brodnica
PIOTRKÓW KUJ., P. DW. 12:00 11 Hm [WŁO] 12:00 11 [WŁO] 12:00 11 [WŁO]
przez Inowrocław
PIOTRKÓW KUJ., P. DW. 17:10 13 m [INO]
przez Inowrocław
Kruszwica
PŁOCK, DW. AUTOB./DW.KOLEJ. 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD]
przez Toruń
Ciechocinek
Włocławek
POZNAŃ, D.A. 09:35 15 [ELB] 09:35 15 [ELB] 09:35 15 [ELB]
przez Gniezno
POZNAŃ, D.A. 11:00 14 [INO] 11:00 14 [INO] 11:00 14 [INO]
przez Rogowo
Gniezno
PRZYŁĘKI 14:15 9 [BYD]
przez Brzoza 16:15 8 1-4 [BYD]
RADOM, D.A. 23:10 15 57W [RAD] 23:10 15 57W [RAD] 23:10 15 57W [RAD]
przez Łódź
RADOM, D.A. 00:30 15 57W [RAD] 00:30 15 57W [RAD] 00:30 15 57W [RAD]
przez Łódź
Opoczno
RADZIEJÓW, D.A. 13:10 13 [INO] 13:10 13 [INO] 16:10 14 n [INO]
przez Inowrocław
Kruszwica
16:10 14 n [INO] 16:10 14 n [INO]
ROGOWO 18:25 14 [INO] 18:25 14 [INO] 18:25 14 [INO]
przez Szubin
Żnin
RYPIN, D.A./D.K. 09:00 13 m [LIP] 10:30 13 V [LIP] 10:30 13 V [LIP]
przez Toruń
Golub-Dobrzyń
10:30 13 V [LIP] 15:30 13 V [LIP] 15:30 13 V [LIP]
15:30 13 V [LIP] 16:50 15 m [TOR] 16:50 15 m [TOR]
16:50 15 m [TOR] 20:00 13 m [LIP] 20:00 13 m [LIP]
20:00 13 m [LIP]
SADKI 13:15 4 [BYD]
przez Łochowice
Potulice
Nakło nad Notecią
16:15 4 [BYD]
SADKI 06:55 4 H [BYD]
przez Ślesin
Nakło nad Notecią
SĘPÓLNO KRAJ. D.A. 19:20 15 n [CHO] 19:20 15 n [CHO] 19:20 15 n [CHO]
przez Smolary
Mrocza
Świdwie
SŁUPSK, D.A. 12:20 11 R [SŁU] 12:20 11 R [SŁU] 12:20 11 R [SŁU]
przez Bytów
SŁUPSK, D.A. 04:20 11 PnfZ2 [ZAM] 04:20 11 PnfZ2 [ZAM] 04:20 11 PnfZ2 [ZAM]
przez Człuchów
SOLEC KUJAWSKI I (SOLBET) 05:50 10 [BYD] 06:20 10 [BYD] 06:20 10 [BYD]
przez Otorowo 06:20 10 [BYD] 08:20 10 [BYD] 08:20 10 [BYD]
07:30 10 [BYD] 11:30 10 [BYD] 11:30 10 [BYD]
09:20 10 [BYD] 16:00 10 m [BYD] 16:00 10 m [BYD]
10:50 10 [BYD] 18:10 10 m [BYD] 18:10 10 m [BYD]
13:30 10 [BYD] 20:30 10 m [BYD] 20:30 10 m [BYD]
14:25 10 [BYD] 22:05 10 m [BYD] 22:05 10 m [BYD]
15:00 10 S [BYD]
16:00 10 m [BYD]
17:10 10 m [BYD]
18:10 10 m [BYD]
20:30 10 m [BYD]
22:05 10 m [BYD]
SOLEC KUJAWSKI I (SOLBET) 04:20 10 [BYD] 04:50 10 [BYD] 04:50 10 [BYD]
przez Rudy 06:45 10 [BYD] 09:50 10 [BYD] 09:50 10 [BYD]
08:30 10 [BYD] 14:25 10 [BYD] 14:25 10 [BYD]
10:00 10 [BYD]
11:30 10 [BYD]
12:40 10 [BYD]
14:10 10 S [BYD]
15:25 10 [BYD]
16:35 10 m [BYD]
19:20 10 m [BYD]
21:20 10 m [BYD]
SOMPOLNO, P.DW. 12:00 11 S [WŁO]
przez Inowrocław
SZCZECIN, D.K. 17:20 13 Pnl [BIA] 17:20 13 Pnl [BIA] 17:20 13 Pnl [BIA]
przez Piła
SZUBIN, P. DW. S. PAŁUKI-PADER 07:20 5 H [BYD] 22:10 5 m [BYD]
przez Rynarzewo 10:00 5 H [BYD]
ŚWIECIE, D.A. 06:30 2 S [BYD] 15:00 2 [BYD] 15:00 2 [BYD]
przez Gruczno 11:30 2 [BYD] 18:00 2 m [BYD] 18:00 2 m [BYD]
15:00 2 H [BYD] 19:00 2 m [BYD] 19:00 2 m [BYD]
16:30 2 [BYD] 21:30 2 m [BYD] 21:30 2 m [BYD]
19:00 2 m [BYD]
21:30 2 m [BYD]
ŚWIECIE, D.A. 14:30 2 S [BYD]
przez Trzeciewiec
Gruczno
ŚWIECIE, D.A. 09:00 9 S [BYD]
przez Unisław
Chełmno
TORUŃ, DWORZEC AUTOBUSOWY 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD]
12:20 13 [WŁO] 12:20 13 [WŁO]
TORUŃ, DWORZEC AUTOBUSOWY 08:30 14 [TOR] 08:30 14 [TOR] 08:30 14 [TOR]
przez Górsk 09:40 15 [TOR] 09:40 15 [TOR] 09:40 15 [TOR]
10:50 14 [TOR] 10:50 14 [TOR] 12:00 14 [TOR]
12:00 14 [TOR] 12:00 14 [TOR] 13:15 15 [TOR]
13:15 15 [TOR] 13:15 15 [TOR] 18:40 14 m [TOR]
18:40 14 m [TOR] 18:40 14 m [TOR] 21:30 14 n [TOR]
21:30 14 n [TOR] 21:30 14 n [TOR]
TORUŃ, DWORZEC MIASTO 06:40 1 [BYD] 06:40 1 [BYD] 06:40 1 [BYD]
przez Czarnowo
Zławieś Wielka
Górsk
07:45 1 [BYD] 09:20 1 [BYD] 09:20 1 [BYD]
08:30 1 [BYD] 13:40 1 [BYD] 13:40 1 [BYD]
09:20 1 [BYD] 14:30 1 [BYD] 14:30 1 [BYD]
10:25 1 [BYD] 15:50 1 [BYD] 15:50 1 [BYD]
11:25 1 [BYD] 17:20 1 m [BYD] 17:20 1 m [BYD]
12:45 1 [BYD] 18:30 1 m [BYD] 18:30 1 m [BYD]
13:40 1 [BYD] 19:50 1 m [BYD] 19:50 1 m [BYD]
14:30 1 [BYD]
15:50 1 a' [BYD]
17:20 1 a'm [BYD]
19:50 1 m [BYD]
TORUŃ, UL.KOLANKOWSKIEGO 05:10 1 [BYD]
przez Czarnowo
Zławieś Wielka
Górsk
15:15 2 [BYD]
16:25 1 [BYD]
18:30 1 m [BYD]
TUR 08:00 9 [BYD] 08:30 9 [BYD] 10:25 9 [BYD]
przez Białe Błota 16:40 9 m [BYD]
UNISŁAW, CUKR. 05:45 9 [BYD]
przez Dąbrowa Chełmińska 07:05 9 [BYD]
07:45 9 [BYD]
10:00 9 [BYD]
10:45 9 [BYD]
12:35 9 [BYD]
14:20 9 [BYD]
15:40 9 [BYD]
16:25 9 m [BYD]
18:00 9 m [BYD]
22:15 9 m [BYD]
USTKA, PĘTLA 02:45 11 Pn [SŁU] 02:45 11 Pn [SŁU] 02:45 11 Pn [SŁU]
przez Bytów
Słupsk
03:02 11 P [USET] 03:02 11 P [USET] 03:02 11 P [USET]
USTKA, PĘTLA 04:20 11 PW`Z2 [ZAM] 04:20 11 PW`Z2 [ZAM] 04:20 11 PW`Z2 [ZAM]
przez Człuchów
Słupsk
WARSZAWA, DWORZEC ZACHODNI 17:30 15 RP [PŁO] 17:30 15 RP [PŁO] 17:30 15 RP [PŁO]
przez Lipno
Płock
WARSZAWA, DWORZEC ZACHODNI 05:25 12 [BYD] 05:25 12 [BYD]
przez Toruń
WARSZAWA, DWORZEC ZACHODNI 09:15 12 [BYD] 09:15 12 [BYD] 09:15 12 [BYD]
przez Toruń
Ciechocinek
Włocławek
12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD]
14:45 12 [BYD] 14:45 12 [BYD] 14:45 12 [BYD]
WARSZAWA, DWORZEC ZACHODNI 07:00 12 145-7 [BYD] 07:00 12 145-7 [BYD] 07:00 12 145-7 [BYD]
przez Toruń
Płock
11:55 12 145-7 [BYD] 11:55 12 145-7 [BYD] 11:55 12 145-7 [BYD]
WARSZAWA, DWORZEC ZACHODNI 02:00 11 Pn [SŁU] 02:00 11 Pn [SŁU] 02:00 11 Pn [SŁU]
przez Włocławek
Płock
02:05 11 PNnE' [WAR] 02:05 11 PNnE' [WAR] 02:05 11 PNnE' [WAR]
02:30 11 PW [WAR] 02:30 11 PW [WAR] 02:30 11 PW [WAR]
09:30 11 Pn [SŁU] 09:30 11 Pn [SŁU] 09:30 11 Pn [SŁU]
13:45 15 L [WAR] 13:45 15 L [WAR] 13:45 15 L [WAR]
WIĘCBORK, UL.GDAŃSKA 10:40 7 [BYD]
przez Sicienko
Samsieczno
Mrocza
15:50 7 [BYD]
WILCZYN 13:30 13 [INO] 13:30 13 [INO]
przez Strzelno
WISKITNO, WYBUDOWANIE 15:10 6 [BYD]
przez Samociążek
Koronowo
Byszewo
16:20 6 m [BYD]
WŁOCŁAWEK, DW.AUTOB./DW.KOLEJ. 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD] 12:15 1 Plm [BYD]
przez Toruń
Ciechocinek
WYRZYSK,P.DW. 06:10 3 [BYD] 06:10 3 [BYD]
przez Ślesin
Nakło nad Notecią
Sadki
13:45 3 [BYD] 15:45 3 [BYD]
15:45 3 [BYD]
ZAKOPANE, Z.D.A. 21:10 11 PnF [USET] 21:10 11 PnF [USET] 21:10 11 PnF [USET]
przez Częstochowa
ZAMOŚĆ D.A. 21:45 11 PZ2 [ZAM] 21:45 11 PZ2 [ZAM] 21:45 11 PZ2 [ZAM]
przez Warszawa
Lublin
ŻNIN, D.A. 10:15 13 [INO] 13:10 14 [INO] 14:30 13 [INO]
przez Rynarzewo
Szubin
13:10 14 [INO] 14:30 13 [INO] 20:15 13 +m [INO]
14:30 13 [INO]
15:30 14 H [INO]
20:15 13 +m [INO]
ŻNIN, UL. TOWAROWA 05:30 5 S [BYD] 05:20 5 [BYD] 06:45 5 [BYD]
przez Rynarzewo
Szubin
05:40 5 H [BYD] 06:45 5 [BYD] 08:50 5 [BYD]
06:25 5 S [BYD] 08:50 5 [BYD] 10:50 5 [BYD]
06:40 5 H [BYD] 10:50 5 [BYD] 14:10 5 [BYD]
07:20 5 S [BYD] 14:10 5 [BYD] 15:45 5 m [BYD]
08:10 5 S [BYD] 15:45 5 m [BYD] 17:45 5 m [BYD]
09:10 5 [BYD] 17:45 5 m [BYD]
10:40 5 S [BYD] 20:00 5 m [BYD]
11:40 5 H [BYD] 22:10 5 m [BYD]
11:55 5 S [BYD]
13:00 5 S [BYD]
14:00 5 S [BYD]
14:10 5 H [BYD]
14:50 5 S [BYD]
15:10 5 H [BYD]
15:40 5 S [BYD]
16:30 5 Hm [BYD]
16:40 5 S [BYD]
17:40 5 S [BYD]
17:50 5 Hm [BYD]
19:00 5 S [BYD]
19:10 5 Hm [BYD]
21:00 5 S [BYD]
21:10 5 Hm [BYD]
22:10 5 m [BYD]
OZNACZENIA KURSÓW
[BCA] - kurs firmy Kujawsko - Pomorski Transport Samochodowy S.A. o/Brodnica
[BIA] - kurs firmy Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
[BYD] - kurs firmy PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o.
[CHO] - kurs firmy PKS Chojnice Sp. z o.o.
[ELB] - kurs firmy PKS w Elblągu Sp. z o.o.
[INO] - kurs firmy Kujawsko - Pomorski Transport Samochodowy S.A. o/Inowrocław
[KON] - kurs firmy PKS w Koninie S.A.
[KOSZ] - kurs firmy PKS Spółka z o.o. w Koszalinie
[LIP] - kurs firmy Kujawsko - Pomorski Transport Samochodowy S.A. o/Lipno
[ŁÓDŹ] - kurs firmy PKS w Łodzi Sp. z o.o.
[MŁA] - kurs firmy PKS w Mławie S.A.
[OSTÓ] - kurs firmy PKS w Ostródzie Sp. z o.o.
[OSTŚ] - kurs firmy PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A.
[PŁO] - kurs firmy PKS w Płocku S.A.
[RAD] - kurs firmy PKS w Radomiu Sp. z o.o.
[SŁU] - kurs firmy PKS w Słupsku S.A.
[TOR] - kurs firmy Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. Oddział w Toruniu
[USET] - kurs firmy AD Euro-Trans Biuro Podróży Andrzej Depta Ustka
[WAR] - kurs firmy PKS w Warszawie S.A.
[WŁO] - kurs firmy Kujawsko - Pomorski Transport Samochodowy S.A. o/Włocławek
[ZAM] - kurs firmy PKS w Zamościu Sp. z o.o.
+ - kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta) oraz 12.11.2018
1 - kursuje w poniedziałki (w dni robocze)
1-4 - kursuje od poniedziałku do czwartku (w dni robocze)
4 - kursuje w czwartki (w dni robocze)
5 - kursuje w piątki
5-7 - kursuje od piątku do niedzieli
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele oraz
a' - kursuje w okresie od 1.09 do końca roku szkolnego
E' - nie kursuje w okresie wakacji letnich
f - kursuje od 1.09 do 30.04
F - nie kursuje 23.12 i 30.12
H - kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
L - kursuje w okresie ferii letnich
L' - Kursuje z Kołobrzegu w dni nieparzyste miesiąca.
l - nie kursuje 25. i 26. grudnia, 1. i 2. stycznia, 1. i 2. dzień Świąt Wielkanocnych
L" - Kursuje z Ostrowca Świętokrzyskiego w dni nieparzyste miesiąca.
Ł - nie kursuje 25. i 26. grudnia, 1. stycznia, 1. i 2. dzień Świąt Wielkanocnych
m - nie kursuje 24. i 31. grudnia
n - nie kursuje 24. i 31. grudnia oraz w Wielką Sobotę
N - nie kursuje 25. grudnia i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
N26 - nie kursuje 26.12
P - kurs pośpieszny
R - nie kursuje 25. i 26. grudnia, 1. stycznia i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
S - kursuje w dni nauki szkolnej
T - kursuje od 24 czerwca do pierwszej niedzieli września
V - kurs przyspieszony
W - kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
W` - kursuje od 1 V do 31 VIII
Z2 - kursuje w dni parzyste
Komunikacja PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. w piątek po Bożym Ciele oraz 02.05 prowadzona jest zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy.
Komunikacja nie kursuje 25 grudnia, 1 stycznia i w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych.